O Mnie

Ja i Ala pod skoczniami w Lahti
Właściwie sam nie wiem co tu powinienem napisać. Najwygodniej chyba będzie po kolei.

Życie Rodzinne

Mam wspaniałą żonę Alicję. Jest młodsza ode mnie o dwa tygodnie i w ogóle z niewiadomych dla mnie przyczyn nie chce przyjąć do wiadomości że starszych należy słuchać.
Poznaliśmy się w pięknym grodzie Kraka. Pewnie z tego także powodu lubimy często odwiedzać to miejsce. Podziwiam jej wytrwałość, wyrozumiałość i cierpliwość. Mam pewność że jest największym szczęściem jakie mnie spotkało i kiedykolwiek spotka w życiu.
Razem z nami przez życie, na swoich czterech łapach zmierzał Hamlet. Hamlet był owczarkiem szkockim Collie Rought. Swoimi arystokratycznymi manierami w pełni zasłużył na swe imię. Niestety, pod koniec 2013 r. Hamlet spokojnie odszedł na łono psiego Abrahama i teraz z nowego miejsca dogląda swej owczarni, która nigdy o nim nie zapomni.

Życie Zawodowe

Jeszcze kilka lat temu, moje życie zawodowe obracało się wokół masażu i terapii manualnej. Lubię masować, masażem przywracać ludziom pełną sprawność, przynosić im ulgę w cierpieniu i odprężenie. Niestety, z przyczyn ode mnie niezależnych zmuszony byłem zmienić wykonywany zawód. Obecnie moje życie zawodowe związane jest z moją drugą pasją, nowoczesnymi technologiami, dostępnością informacji i stron internetowych a także sprzętu elektronicznego dla osób z dysfunkcją wzroku.

Książki

Uważam, że telewizja kształci. Za każdym razem, kiedy ktoś włącza telewizor, idę do sąsiedniego pokoju i czytam sobie książkę.
Tak zwykł mawiać Groucho Marx. Zgadzam się z nim w stu procentach. Książki to moje główne hobby i pasja. Czytam je namiętnie w każdej wolnej chwili. Mam kilka ulubionych tytułów ale chyba nie ma gatunku którego bym nie czytywał. Lubię książki które należy próbować, inne połykać, a jeszcze inne żuć i trawić.

Komputer i Internet

W 1999 r. śmiałem się ze swych amerykańskich znajomych, którzy zauważywszy brak Internetu twierdzili że zepsuł się komputer. Sam posiadałem wtedy modem i tylko sporadycznie upajałem się drogą usługą Telekompromitacji Polskiej. Dzisiaj komputer 24h/dobę, własny serwer, witryna internetowa, gazety on line, newslettery, listy dyskusyjne, radio, TV, komunikatory, transakcje bezgotówkowe on line… Cały świat w zasięgu ręki. To chyba mogę pozostawić bez komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *