Aktualizacja instrukcji bezwzrokowej wypłaty pieniędzy z bankomatów ING Banku Śląskiego

Dziś, po raz pierwszy od dłuższego czasu, musiałem skorzystać z nieudźwiękowionego bankomatu ING Banku Śląskiego. I jak się okazało, instrukcje bezwzrokowej wypłaty pieniędzy z bankomatów ING, opublikowane w Mojej Szufladzie, już nieco straciły na aktualności. A mówiąc dokładnie, w interfejsie bankomatu zmianie uległa lokalizacja przycisku odpowiadającego za rezygnację z wydruku potwierdzenia.

To jednak wystarczy, abyśmy nie byli w stanie samodzielnie wypłacić środków z bankomatów ING Banku Śląskiego, o czym niestety miałem okazję przekonać się dziś na własnej skórze. Po weryfikacji zmian, poniżej publikuję odnośniki do zaktualizowanych instrukcji bezwzrokowej wypłaty pieniędzy z bankomatów ING.

Zaktualizowane instrukcje bezwzrokowej wypłaty pieniędzy z bankomatów ING Banku Śląskiego

Jeden komentarz na temat “Aktualizacja instrukcji bezwzrokowej wypłaty pieniędzy z bankomatów ING Banku Śląskiego

  1. Jest to uwłaczające dla niewidomych, żeby trzeba było tworzyć takie instrukcje i znich korzystać, bo bankom nie chce się udźwiękowić interfejsu w bankomacie. To pokazuje stosunek tych instytucji do osób niepełnosprawnych, dla których liczy się tylko pieniądz. Wydaje im się, że jak w oddziale będzie instrukcja dla pracowników jak obsługiwać klientów z niepełnosprawnością to problem został rozwiązany. Nawet stron internetowych nie chce się porządnie zrobić, by były w pełni dostępne.

Możliwość komentowania jest wyłączona