Apple Watch – Edycja Tarcz i komplikacji z VoiceOver

Zauważyłem, że nowi właściciele Apple Watch dzielą się na dwie grupy. Jedna od razu zabiera się za myszkowanie w ustawieniach zegarka, a druga bardzo asekuracyjnie korzysta z Apple Watch tylko w takiej wersji, w jakiej ktoś go im skonfigurował.
Odpowiadając na częste pytanie: Jak zmieniać komplikacje na tarczach Apple Watch? – mam nadzieję, że uda mi się zachęcić użytkowników z tej drugiej grupy na odrobinę eksperymentów, tak aby i oni znaleźli frajdę z posiadania na prawdę osobistego, skrojonego tylko pod ich potrzeby urządzenia.

Zrzut ekranu z Apple Watch - Edycja tarczy o nazwie Moduły

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video, pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

Koleo – Ciąg dalszy zakupów biletów kolejowych z VoiceOver na iOS

Tego jeszcze w Mojej Szufladzie nie było. Dziś z prawdziwą przyjemnością, po raz pierwszy, miejsce na stronie i głos oddaję Adrianowi Wyce, który przybliży Wam mobilną aplikację Koleo. Zademonstruje jak korzystając z VoiceOver, za jej pośrednictwem, w bardzo wygodny i dostępny sposób, możecie zakupić bilety kolejowe. Zapraszam do oglądania, podnoszenia łapek w górę, subskrybowania kanału i polecania go znajomym.