Audio Archery – Czyli jak zostać iRoobin Hoodem

Audio Archery to jak reklamuje producent programu firma LWorks: „Łucznictwo dla twych uszu”. 😉 Oczywiście chodzi tylko o to, aby się dobrze bawić przy pomocy urządzenia z systemem IOS. Zapraszam do zapoznania się z bezpłatną grą, która w prosty sposób łączy w sobie konieczność posiadania zarówno dobrego słuchu jak i refleksu.

Cytując opis producenta:

Gra Audio archery wprowadza łucznictwo do systemu IOS.
Korzystaj jedynie ze swego słuchu i refleksu aby trafiać w cel.
Gra w całości opiera się na słuchu więc nie zawiera żadnych zdjęć czy ikon.

Usłyszysz swój cel przemieszczający się od lewej do prawej strony. Gdy znajdzie się na środku, przeciągnij palcem po ekranie by naciągnąć cięciwę łuku a następnie oderwij palec od ekranu aby zwolnić cięciwę i oddać strzał.

Gra składa się z dziesięciu rund a podczas każdej rundy możesz wykorzystać siedem strzał. Twój cel stanowi zdobycie minimalnej liczby punktów umożliwiającej przejście do następnej rundy. Czy będziesz w stanie ukończyć dziesiątą rundę i zostać mistrzem audio łucznictwa?

Do krótkiej charakterystyki producenta dodam jeszcze trzy istotne kwestie.

  • Przede wszystkim w Audio Archery należy grać w słuchawkach. Jeśli chcielibyście korzystać tylko i wyłącznie z zewnętrznego głośnika to Wasza skuteczność będzie bliska zeru.
  • Po drugie, po włączeniu gry powinniście wyłączyć VoiceOver poprzez trzykrotne naciśnięcie klawisza Home u dołu ekranu. Wszystkie niezbędne informacje gra dostarcza w postaci nagranych komunikatów.
  • I trzecia rzecz, niestety wszystkie komunikaty aplikacji są w języku angielskim. Nie są to skomplikowane komunikaty. Myślę, że po zapoznaniu się z powyższym opisem każdy, nawet osoba nie znająca angielskiego, doskonale sobie poradzi wypuszczając strzałę za strzałą.

Poniżej znajdziecie bezpośredni odnośnik do pobrania gry. Miłej zabawy… 🙂
Pobierz Audio Archery z AppStore