Automatyczne blokowanie niechcianych połączeń na iPhone 🔒 Czyli aplikacja Orange Telefon

Masz już dość niechcianych połączeń? Irytują Cię telefony z ofertą kupna bolca koła pośredniego sprężarki? A może tak jak ja nienawidzisz gdy ktoś marnuje Twój czas, odtwarzając Ci do słuchawki nagrania kiepsko ustawionych syntezatorów mowy? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi 3 razy TAK, to poniższy film jest dla Ciebie. Dowiesz się z niego, jak aplikacja Orange Telefon może rozwiązać Twój problem.

Kadr z nagrania - Główne okno aplikacji Orange Telefon

A poniżej, na wszelki wypadek, podrzucam jeszcze link do prezentowanej aplikacji:
Pobierz Orange Telefon z App Store

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

3 komentarzy na temat “Automatyczne blokowanie niechcianych połączeń na iPhone 🔒 Czyli aplikacja Orange Telefon

  1. Bardzo ciekawa aplikacja. Ciekawi mnie czy jeżeli ja nie mam sieci orange tylko inną, to czy ta aplikacja też mi zadziała? Czy muszę mieć telefon w sieci orange?

  2. Dziękuje za odpowiedź. Tak też sobie pomyślałam, bo inaczej zostałoby to powiedziane zapewne przez Ciebie ale wolałam się upewnić. Dobrze, że tego typu aplikacje powstają, bo trzeba sobie jakoś radzić z tymi jak to kiedyś ujęła koleżanka mojej mamy-kitfciskaczami 🙂 Skoro jest taka możliwość to dlaczego by nie skorzystać?

Możliwość komentowania jest wyłączona