Automatyczny odczyt napisów filmowych w systemie iOS ⏯ Aplikacja nPlayer

W systemie iOS demonstrowałem już automatyczny odczyt napisów filmowych w aplikacji TV, oraz Netflix. Dotyczyło to sytuacji, gdy napisy dostarczane były wraz z materiałem video. Dziś przyszła pora na demonstrację programu nPlayer, umożliwiającego automatyczny odczyt napisów dołączanych do filmów w formie plików tekstowych.

Zrzut ekranu - Ustawienia wyświetlania napisów w aplikacji nPlayer

Poniżej, zgodnie z obietnicą z nagrania, bezpośrednie linki do pobrania lub kupna nPlayer.

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

5 komentarzy na temat “Automatyczny odczyt napisów filmowych w systemie iOS ⏯ Aplikacja nPlayer

  1. Bardzo ciekawa aplikacja moim zdaniem. Na pewno sobie przetestuje. Niedawno myślałam, że szkoda, że nie ma takiej właśnie aplikacji, która umożliwiałaby odczyt napisów dodanych z pliku. Dziękuję za tę informację, jak zawsze bardzo przydatna.
    Pozdrawiam.

  2. Dzień dobry Panu Chciałbym Panu przedstawić mój problem choć nie na temat tego artykułu .Mam ipfonea 8 dwuletniego mam aplikacje Reader dream scanner i teraz problem po ostatniej aktualizacji 15,1 jest problem ze skanowaniem po zeskanowaniu kilku stron książki aplikacja się wyłącza i gubi zeskanowany tekst .Proszę mi powiedzieć czy to wina aplikacji czy telefonu .

  3. Cześć Zygmuncie. Z tego co piszesz, to wina nowego systemu. Niczego innego nie zmieniałeś. Wygląda na to, że musisz poczekać na aktualizację Voice Dream Scanner, która zostanie zoptymalizowana pod iOS 15.

  4. Dziękuję Panu Bardzo . Kiedy to może nastąpić .
    Obawiałem się że mój telefon się uszkodził
    Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona