Boop pomoże odnaleźć światełko w tunelu

Nie potrafisz dostrzec światełka w tunelu? Nic nie szkodzi. Pomorze ci w tym aplikacja Boop Light Detector. Na rynku jest kilka dobrych programów wykrywających źródło światła. Jednym z nich jest chociażby polski Seeing Assistant Light. Zawsze jednak warto wspomnieć o jakiejś nowej aplikacji. A nóż okaże się, że ta z której korzystaliśmy dotychczas, nie została jeszcze zaktualizowana pod nasz nowy system operacyjny.

Tak nawiasem mówiąc, to zawsze mam problem z rozróżnieniem poza kontekstem, czy w danym przypadku Ariel to damskie czy męskie imię. Tak jest i tutaj, dlatego pozwalam sobie nie odmienić imienia. W każdym razie Boop Light Detector to bardzo prosta aplikacja stworzona właśnie przez Ariel Anders.

Program po pobraniu, instalacji, uruchomieniu i wyrażeniu zgody na korzystanie z kamery od razu rozpoczyna pracę. Dźwiękiem i wibracją anonsuje występowanie i intensywność źródeł światła. Obsługuje się go bardzo intuicyjnie.

W sumie jedyną ciekawostkę stanowi gest podwójnego stuknięcia dwoma palcami, ponieważ w tej aplikacji odpowiada on za zamknięcie całego programu. Osobiście Boop Light Detector polecam głównie jako bezpłatną alternatywę dla Seeing Assistant Light.

Pobierz bezpłatny Boop Light Detector z AppStore

2 komentarzy na temat “Boop pomoże odnaleźć światełko w tunelu

  1. Ariel, to jest imię męskie, pochodzenia hebrajskiego. Ładne imię.Ariel (hebr. אֲרִיאֵל) – imię męskie pochodzenia biblijnego. Wywodzi się od hebrajskich słów oznaczających „lew Boga”. W Starym Testamencie używane było jako alternatywna nazwa miasta Jerozolima. Żeńska forma to ArielaSwoją drogą, to jest dobry program i czasem się przydaje.Pozdrawiam.Grzegorz

  2. Dzięki Grzegorzu za info. Ja miewam wątpliwości, ponieważ już kilkukrotnie spotkałem się z żeńskim użyciem właśnie w brzmieniu Ariel. Ale oczywiście zgadzam się z tym, że to ładne imię. 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona