Edycja widgetów z VoiceOver w systemie macOS

Ponieważ widgety w systemie macOS części z Was sprawiają problem, w poniższym nagraniu demonstruję jak z VoiceOver zabrać się za ich dodawanie i edycję. Nie jest to nic skomplikowanego, ale gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania, to śmiało piszcie w komentarzach. Jeśli tylko będę znał odpowiedź, postaram się jej udzielić.

Siatka widgetów w systemie macOS

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs