Facebook i Pies Przewodnik

Od czasu do czasu wrzucam do Mojej Szuflady informacje na temat różnych, może nieco subiektywnie ale zawsze według mnie, ciekawych miejsc w Internecie. Tym razem padło na niedawno założoną w serwisie Facebook otwartą grupę dyskusyjną o nazwie Pies Przewodnik.

Nazwa jest dość jednoznaczna lecz mimo to poniżej przytoczę opis grupy:

Miejsce dla obecnych i przyszłych posiadaczy psów Przewodników oraz wszystkich,, zainteresowanych tym tematem. Zachęcamy do: dzielenia się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz do zadawania pytań na grupie.

Jest to miejsce dobre z kilku względów. Przede wszystkim właściciele psów przewodników mogą się tam wymieniać własnymi doświadczeniami, czy to z pracy z psem, czy też jego pielęgnacji. Osoby zastanawiające się nad posiadaniem takiego psa lub będące w trakcie oczekiwania na niego, mogą dopytać właścicieli przewodników o praktyczne kwestie, które budzą ich wątpliwości lub niepokój. I wreszcie, grupa ma charakter otwarty co sprawia, że uwagi, komentarze i dobre rady pozostaną i będą dostępne w sieci dla przyszłych właścicieli czworonożnych przewodników.

Oczywiście aby móc korzystać z tej grupy należy posiadać aktywne konto w serwisie Facebook. Jeśli już takowe posiadasz, wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik aby dołączyć do grupy. W każdej chwili możesz w ustawieniach grupy określić rodzaj otrzymywanych powiadomień lub też po prostu opuścić grupę.

Myślę, że każda osoba zastanawiająca się nad posiadaniem psa przewodnika powinna przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznać się z uwagami i opiniami jakie pojawiają się na grupie. W końcu decydując się na psa, decydujemy się na przyjęcie pod swoją opiekę żywego stworzenia a to jest olbrzymia odpowiedzialność. Sprawdźmy wcześniej czy jesteśmy na to gotowi.

Dołącz do grupy Pies Przewodnik klikając poniższe łącze:
Dołącz do grupy Pies Przewodnik teraz