Facebookowa grupa Dostępne Apple

W naszym kraju coraz więcej osób korzysta z najróżniejszych urządzeń firmy Apple. W tym gronie oczywiście znajduje się również bardzo wiele osób z różnego typu niepełnosprawnościami. A gdy zaczynają one swoją przygodę z nadgryzionym sprzętem, pojawiają się najróżniejsze pytania, nie tylko związane z technologiami asystującymi.

Na szczęście równolegle tworzone są miejsca gdzie poszukujący informacji mogą zadać swoje pytania i uzyskać na nie wyczerpujące odpowiedzi. Stosunkowo niedawno powstało kolejne takie miejsce, przybierając postać grupy w serwisie Facebook o nazwie Dostępne Apple.

Użytkownikom Facebooka nie trzeba tłumaczyć jak działają grupy w tym serwisie. Aby ułatwić Wam zapisanie się do tej konkretnej grupy, poniżej podaję do niej bezpośredni odnośnik.
Zapisz się do grupy Dostępne Apple
Ze swej strony żałuję tylko, że administrator grupy stworzył ją jako grupę zamkniętą. W ten sposób wszystkie publikowane w grupie odpowiedzi dostępne są jedynie dla członków grupy i nie będą one widoczne dla niezarejestrowanych użytkowników FB, np. pośród wyników wyszukiwania w Google czy innej wyszukiwarce internetowej.