Głosujemy na aplikację roku 2016!

Z inicjatywy Jacka Zadrożnego (Informaton.pl) powstała ankieta, która ma pomóc w wytypowaniu najpopularniejszej pośród osób z dysfunkcją wzroku aplikacji mobilnej roku 2016. Z uwagi na fakt, że pomysł zrodził się na liście dyskusyjnej Funio, należy tu doprecyzować że chodzi o program działający w środowisku iOS (iPhone, iPad, iPod Touch). Zachęcam do oddawania swych głosów również czytelników Mojej Szuflady, którzy nie są subskrybentami wspomnianej listy dyskusyjnej.

Zrzut ekranu - Wyświetlona lista aplikacji z ankiety Aplikacja roku 2016

Aby oddać głos, wystarczy skorzystać z formularza Aplikacja roku 2016 użytkowników listy dyskusyjnej Funio. Znajdziesz go pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfz3rzJ3t8nmRY7KwVffvf9XMIHxOsyS4V26o27hBfffLkXBA/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link.

Po kliknięciu w powyższy link znajdziesz listę zawierającą ponad 40 nominowanych aplikacji. Swój tylko jeden głos na jedną, tę najważniejszą dla nas aplikację, możesz oddać do końca 2016 roku poprzez zaznaczenie przycisku opcji poprzedzającego nazwę wybranej aplikacji, a następnie klikając w przycisk Prześlij.

O wynikach głosowania postaram się poinformować również na stronach Mojej Szuflady. Ja już oddałem swój głos. Was również do tego gorąco zachęcam. 🙂