Grupa dyskusyjna – Podróże niewidomych

Dość dawno nie pisałem o żadnym ciekawym miejscu w internecie, a ponieważ kończą się wakacje warto wspomnieć o działającej już od trzech lat grupie dyskusyjnej Podróże Niewidomych.

Jak pisze założyciel tej grupy, jest to lista „dyskusyjna dedykowana osobom niewidomym, dla których podróże to ważny element w ich życiu. Rozmawiamy tutaj o podróżowaniu z naciskiem na to, w jaki sposób robią to osoby niewidome”.

Uczestnicy listy dzielą się swoimi wrażeniami, spostrzeżeniami i relacjami z podróży. Publikują własne pomysły i sposoby na dostępne i bezpieczne podróżowanie. Wymieniają się informacjami o przyjaznych hotelach, miejscach i biurach podróży.

Sama grupa jest zamknięta, więc aby się na nią zapisać należy wysłać wiadomość do właściciela. Robimy to korzystając z poniższego formularza:
Skontaktuj się z administratorem grupy Podróże Niewidomych
W wiadomości podajemy nasz adres e-mail na który chcemy otrzymywać listy z grupy i prosimy o dołączenie nas do tejże grupy.

Aby wysyłać maile na listę, należy je adresować na: blindtravellers@googlegroups.com.

Aby wypisać się z listy, wystarczy wysłać pustą wiadomość na adres blindtravellers+unsubscribe@googlegroups.com.

Jeśli lubisz podróżować, chcesz podzielić się własnymi wrażeniami i poczytać opinie innych podróżników z dysfunkcją wzroku to może być idealne miejsce dla ciebie.