iMovie na iOS i zmiana głośności nagrania z VoiceOver

Problem pojawiający się dość często, i często bagatelizowany dlatego, że albo nie wiemy jak go naprawić, albo właśnie dlatego że wiemy, i nie chce się nam tego robić. Mowa tu o zmianie poziomu głośności nagrania, a w tym przykładzie akurat nagrania audio-video. Na szczęście na naszych iUrządzeniach możemy zainstalować sobie bezpłatny program iMovie, i za jego pomocą w kilka chwil wyregulować natężenie dźwięku w stworzonym nagraniu.

Kadr z nagrania - Widok wyboru rodzaju projektu w iMovie

Całość jest banalnie prosta, szybka i intuicyjna. Najlepiej przekonasz się o tym oglądając poniższe nagranie. A gdy w końcu zdecydujesz się na własne testy, iMovie pobierzesz z App Store korzystając np. z poniższego odnośnika:
Pobierz iMovie z App Store

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video, pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

Koleo – Ciąg dalszy zakupów biletów kolejowych z VoiceOver na iOS

Tego jeszcze w Mojej Szufladzie nie było. Dziś z prawdziwą przyjemnością, po raz pierwszy, miejsce na stronie i głos oddaję Adrianowi Wyce, który przybliży Wam mobilną aplikację Koleo. Zademonstruje jak korzystając z VoiceOver, za jej pośrednictwem, w bardzo wygodny i dostępny sposób, możecie zakupić bilety kolejowe. Zapraszam do oglądania, podnoszenia łapek w górę, subskrybowania kanału i polecania go znajomym.