Keynote z VoiceOver Część 2. Tworzenie prezentacji na iPhone lub iPad

W drugim odcinku z cyklu Keynote z VoiceOver, demonstruję jak wybrać szablon nowej prezentacji, a także jak dodawać i wypełniać treścią jej kolejne slajdy. Przypominam też, że czekam na wasze pytania i komentarze. Piszcie jeśli chcielibyście zobaczyć coś co konkretnie Was interesuje w kontekście bezwzrokowego tworzenia prezentacji.

Kadr z nagrania demonstrujący okno mobilnej aplikacji Keynote z wyborem zapisanych prezentacji

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs