Keynote z VoiceOver Część 3. Formatowanie prezentacji na iPhone lub iPad

Trzeci odcinek z cyklu Keynote z VoiceOver zawiera demonstrację, jak bez pomocy wzroku, za to z pomocą systemowego programu odczytu ekranu, osoba niewidoma może samodzielnie sformatować treść, oraz dodać tekst alternatywny do umieszczanych w prezentacji zdjęć i grafik .

Kadr z nagrania - Edycja makiety prezentacji

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
hTwój Pierwszy Kęs