Konkurs – Kody na Cash Reader do wygrania!

Po opublikowaniu w Mojej Szufladzie recenzji mobilnej aplikacji Cash Reader, jej producent zaproponował mi kilka kodów dla czytelników Mojej Szuflady oraz osób subskrybujących mój kanał na YT. A skoro mam co rozdawać – Wszystkich chętnych zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Logo aplikacji Cash Reader


Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie musisz być subskrybentem mojego kanału na YouTube, oraz w komentarzu pod filmem o konkursie w serwisie YouTube napisać jaka wersja kodu cię interesuje, na Androida, czy iOS. Wystarczy że w komentarzu napiszesz jedno słowo „Android”, lub „iOS”, ewentualnie „iPhone”.

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz mojego kanału na YouTube, poniżej znajdziesz instrukcję jak tego dokonać.

Konkurs trwa od niedzieli 31 maja, do północy 5 czerwca. W niedzielę 7 czerwca postaram się dać Wam znać, kto został wylosowany w konkursie. Z laureatami skontaktuję się bezpośrednio, a informację o tym kto wygrał zamieszczę także w Mojej Szufladzie.

Tak więc wszystkich zapraszam do udziału w konkursie, oraz do obejrzenia poniższego filmiku konkursowego.

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

2 komentarzy na temat “Konkurs – Kody na Cash Reader do wygrania!

  1. Marcinie, komentarz musi pojawić się pod filmem na YouTube. Jeśli oczywiście jesteś subskrybentem tego kanału. Jeśli nie, to zachęcam, a jeśli tak, to mogę cię z tego miejsca dopisać do listy.

Możliwość komentowania jest wyłączona