LinkedIn w mobilnej wersji nareszcie po polsku

LinkedIn to portal do którego zaglądam bardzo rzadko. Mimo to uważam, że warto tam posiadać konto. Szczególnie teraz, gdy z poziomu naszego mobilnego urządzenia możemy obsługiwać portal po polsku.

Nie będę tu opisywał samego portalu. To jedna z tych rzeczy, których jeśli nie znasz do tej pory to znaczy, że nie jest ci ona do niczego potrzebna. Jeśli jednak posiadasz konto na LinkedIn a jednocześnie jesteś użytkownikiem iUrządzenia, aktualnie możesz obsługiwać dedykowaną aplikację w języku polskim. Dotychczas możliwe to było jedynie z poziomu przeglądarki.

Wraz z nowymi językami pojawił się również nowy wygląd aplikacji LinkedIn. Stała się ona bardziej przejrzysta i intuicyjna. Co najistotniejsze w tym wszystkim, stała się także bardziej dostępna.

Dotychczas zdarzało się tak, że gdy otrzymywałem zaproszenie do kontaktu nie byłem w stanie przy pomocy VoiceOver zaakceptować zaproszenia. Bardzo często nie mogłem również otworzyć nowych wiadomości ani na nie odpowiedzieć. Na szczęście teraz się to zmieniło i trzeba tylko trzymać kciuki aby poziom dostępności LinkedIn nie zaczął przypominać sinusoidy, jak np. w aplikacji Facebook.

A dla osób nieposiadających jeszcze programu, chcących sobie potestować poniżej podaję link.
Pobierz LinkedIn autorstwa LinkedIn Corporation z AppStore