Losowanie kodów konkursowych do aplikacji Cash Reader

Minął tydzień, więc przyszła pora na zorganizowanie wielkiego losowania. 😉 W losowaniu pomogły mi dwie „sierotki”, w osobach osobistych asystentów Google i Siri. Niestety, o czym sami możecie się przekonać oglądając poniższe video, jeden z asystentów okazał się prawdziwą „sierotą”. 😂

Logo aplikacji Cash Reader


W konkursie wylosowani zostali:

  1. Patryk Mojsiewicz (iOS);
  2. Monika Flaga (iOS);
  3. Klaudia Orzeł (Android);
  4. Zvonimir Stanecic (Android).

Poniżej podaję jeszcze bezpośredni link do recenzji aplikacji Cash Reader, której dotyczył konkurs:
Cash Reader – Mobilna aplikacja do rozpoznawania banknotów na iOS i Androida

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs