Mail w macOS i szybkie przechodzenie między skrzynkami pocztowymi

Pytanie powracające jak bumerang – Czy w aplikacji Mail na komputerach Apple można w jakiś sposób szybko i wygodnie przełączać się między różnymi skrzynkami pocztowymi? A odpowiedź brzmi tak, oczywiście że tak. Ostatnio takie pytanie pojawiło się również na jednej z list dyskusyjnych, a ja postanowiłem zobrazować odpowiedź udzieloną przez Adriana. Może taka prezentacja będzie dodatkową pomocą.

Okno aplikacji Mail w systemie macOS i fokus VoiceOver ustawiony na pasku Ulubionych

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs
Aplikacja Mail w systemie macOS i fokus VoiceOver na pasku Ulubionych