Newsify 🗞 Dostępny czytnik RSS na iOS

Wielokrotnie byłem pytany o aplikację RSS, jakiej na iPhone używam do czytania newsów. Zawsze polecałem program autorstwa Bena Alexander, ale jeszcze go nigdy nie demonstrowałem. Dlatego postanowiłem naprawić ten błąd, i w poniższym nagraniu zaprezentować Wam program Newsify, który możecie bezpłatnie pobrać korzystając z poniższego odnośnika:
Pobierz Newsify: RSS Reader z App Store

Ustawienia aplikacji Newsify na iOS

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

5 komentarzy na temat “Newsify 🗞 Dostępny czytnik RSS na iOS

  1. Cześć, mam pytanie: Czy da się wyłączyć tą irytującą opcję w Macu która powoduje że znaki w niektórych aplikacjach czytane są jako nazwy aplikacji? Z góry dziękuję na pomoc.

  2. Chodzę sobie strzałkami prawo lewo a tu zamiast litery W słyszę wiadomości zamiast litery p słyszę przypomnienia itd. Nie jest to ciągle i w nie każdej aplikacji.

  3. Pierwszy raz słyszę o takiej przypadłości, więc nie bardzo mogę ci pomóc.

Możliwość komentowania jest wyłączona