Newsify 🗞 Dostępny czytnik RSS, tym razem na system macOS

W poprzednim odcinku demonstrowałem aplikację Newsify w wersji na urządzenia mobilne. Dziś zapraszam na prezentację odmiany komputerowej, działającej w systemie macOS. Program możecie bezpłatnie pobrać korzystając z poniższego odnośnika:
Pobierz Newsify z Mac App Store

Kadr z nagrania - Otwarte okno aplikacji Newsify w systemie macOS

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs