Nowości w iOS 13 – Interpunkcja

Zapraszam do oglądania czwartego już odcinka z cyklu nowości Dostępnościowe w iOS 13. Tym razem materiał nosi tytuł „Interpunkcja”. Jak nie trudno się domyślić, w iOS13 Apple wprowadziło rozbudowane ustawienia anonsowania interpunkcji przez VoiceOver. Zobaczcie na ile jest to dla Was interesujące, czy mają one dla Was sens i czy w ogóle będziecie chcieli z nich korzystać.
Zrzut ekranu z iPhone - Odtwarzacz z kadrem z nagrania, na którym fokus VoiceOver podświetla funkcję Interpunkcja

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video, pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

Koleo – Ciąg dalszy zakupów biletów kolejowych z VoiceOver na iOS

Tego jeszcze w Mojej Szufladzie nie było. Dziś z prawdziwą przyjemnością, po raz pierwszy, miejsce na stronie i głos oddaję Adrianowi Wyce, który przybliży Wam mobilną aplikację Koleo. Zademonstruje jak korzystając z VoiceOver, za jej pośrednictwem, w bardzo wygodny i dostępny sposób, możecie zakupić bilety kolejowe. Zapraszam do oglądania, podnoszenia łapek w górę, subskrybowania kanału i polecania go znajomym.

2 komentarzy na temat “Nowości w iOS 13 – Interpunkcja

  1. Grzegorzu, oczywiście masz rację. Niemniej jednak, „at” jest nieco gorzej słyszalne w trakcie demonstracji, dlatego zdecydowałem się na ten a nie inny gatunek małpy…

Możliwość komentowania jest wyłączona