PiccyBot – Sztuczna inteligencja analizująca filmy video

PiccyBot to mobilna aplikacja, która wykorzystując różne modele AI, analizuje materiał video i informuje osoby niewidome oraz słabowidzące, co przedstawia dany film. Program autorstwa Martijna van der Spek jest pierwszym tego typu narzędziem na rynku. A osobowość jaką twórca mu nadał sprawia, że po prostu chce się korzystać z pomocy tego asystenta. A jeśli mi nie wierzycie, przekonajcie się sami oglądając poniższe nagranie! 🙂

Widok ekranu głównego mobilnej aplikacji PiccyBot


Aplikację możecie pobrać z App Storę korzystając z poniższego odnośnika:
Pobierz PiccyBot z App Store

Widok planów subskrypcyjnych aplikacji PiccyBot

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *