Podcasty na iUrządzeniach

Czym są podcasty chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba. Możemy ich słuchać za pomocą komputera ale nie tylko. Osobiście uważam, iż znacznie wygodniej słucha się ciekawych podcastów na naszych dostępnych mobilnych urządzeniach. Poniżej moje trzy propozycje programów do podcastów na system IOS.

Instacast

Instacast to program, którego używam od bardzo dawna. I tu niestety muszę dodać, że jego nowsza, w pełni płatna wersja jest gorsza od poprzednika. Generalnie w programie firmy Vemedio można zrobić wszystko, tj. wyszukiwać kanały podcastowe, subskrybować podcasty, odtwarzać je w różnym tempie itd. Itp. Osobiście jednak uważam, iż program stał się mało intuicyjny. Mimo to, z uwagi na jego duże możliwości, poniżej umieszczam do niego link. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

Pobierz Instacast 4 – Podcast Client z AppStore

Podcasts

Kolejną aplikacją, na którą chciałbym zwrócić Waszą uwagę jest Podcasts od Apple. Aktualnie uważam, iż jest to optymalne rozwiązanie dla osób chcących wygodnie słuchać podcastów na swoich iUrządzeniach. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do wyszukiwania, subskrybowania i odsłuchiwania audycji. Dodatkowo aplikacja posiada dwie ogromne zalety, które na pewno zostaną docenione przez użytkowników. Po pierwsze program wyposażony został w interfejs w języku polskim a po drugie jest on darmową aplikacją.

Pobierz Podcasts z AppStore

iBlink Radio

iBlink Radio to trzeci program, o którym chciałbym skreślić kilka słów. Nie jest to typowa aplikacja podcastowa. Amerykańska firma Serotek Corporation stworzyła program, który z całego świata agreguje treści mogące zainteresować ludzi z dysfunkcją wzroku. W ten sposób, korzystając z iBlink Radio mamy dostęp do wielu podcastów i internetowych radiostacji poruszających tematykę bliską osobom niewidomym czy słabo widzącym. Większość audycji jest w języku angielskim ale można znaleźć programy także w innych językach, w tym również nasz polski Tyflopodcast. Program jest darmowy i posiada interfejs w języku angielskim.

Pobierz iBlink Radio z AppStore