Prezenty od Apple czyli 12 Days of Gifts

Stało się to już niemal świąteczną tradycją. Tak jak choinki w mieszkaniu, karpia na stole i Kewina w TV, w AppStore można spodziewać się aplikacji 12 Days. Teraz musimy powiedzieć, że tradycji stało się zadość. 🙂 Od kilku dni program możecie pobierać i instalować na swoich iUrządzeniach.

12 Days to aplikacja za pomocą której Apple będzie nas obdarowywać przez 12 dni. Wszystko rozpocznie się 26 grudnia i zakończy w Trzech Króli, 6-tego stycznia.

Po pobraniu z poniższego linku bezpłatnego programu, codziennie będziecie otrzymywać powiadomienia o wytypowanym przez Apple prezencie. Wśród podarków znajdą się piosenki, aplikacje, książki i filmy.

Sam program jest w języku angielskim lecz nieznajomość języka nie powinna być przeszkodą. Jedyne co po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji musimy zrobić to wybrać naszą lokalizację (kraj) i zgodzić się na otrzymywanie powiadomień. To pierwsze jest konieczne, ponieważ nie wszystkie prezenty dostępne będą w każdym kraju. To drugie także jest ważne, gdyż na pobranie darmowego upominku będziemy mieli jedynie 24 godziny.

Korzystając z okazji, życzę Wam wszystkim nadgryzionych Świąt Bożego Narodzenia oraz ciekawych prezentów od Apple i nie tylko.

Pobierz 12 Days of Gifts z AppStore