Q&A Odcinek nr 100, czyli Ile Apple płaci mi za testy? Ile zarabiam na YT? I inne odpowiedzi na Wasze pytania!

Ponieważ wspólnie dotarliśmy do setnego odcinka na moim kanale na YT, postanowiłem, że będzie on nieco inny niż pozostałe. Troszkę mniej technologiczny, a troszkę bardziej osobisty. Odpowiadam w nim na 10 pytań, które od Was otrzymałem. Zapraszam do oglądania. Mam nadzieję, że dzięki temu odcinkowi poznamy się nieco lepiej. 🙂

Kadr z nagrania, na nim Piotr w ciemnych okularach i ciemnoniebieskiej koszuli w delikatne, maleńkie, białe groszki.

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

8 komentarzy na temat “Q&A Odcinek nr 100, czyli Ile Apple płaci mi za testy? Ile zarabiam na YT? I inne odpowiedzi na Wasze pytania!

 1. Bardzo Ci dziękuję za to co robisz, życzę wielu, wielu subskrybentów.
  I z pewną taką nieśmiałością się przypominam, jak przenieść dzwonek własny z Makusia na Iphone’a?
  Pozdrowionka serdeczne, a dla Zakusia głaskanie i drapanie tam gdzie najwoli.

 2. Bardzo dziękuję za miłe słowa.
  Tak, tu mnie masz. Zapomniałem. Ale na swoją obronę, a twoją pociechę napiszę, że w harmonogramie publikacji mam w niedługim czasie wrzucanie dzwonków do iPhone z poziomu samego iPhone. Taka uniwersalna porada. Również dla tych, którzy Maćka nie mają.

 3. Ooooo, to czekam z niecierpliwością :).
  Jeszcze raz dzięki za skarby w Szufladzie i pozdrawiam.

 4. witaj Piotrze!
  Robisz kawał dobrej roboty! Oby tak dalej. Niejednemu pomogłeś w tym i mnie również. Oglądałam wiele twoich vlogów na temat iphona jak również samego macbooka. Kiedy nie wiedziałam jeszcze z czym to się je. Czytam również bloga Sama przyjemność wczytywania się w nowe treści i odkrywanie nowego 🙂
  Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego i aby twoja widownia na youtubie była coraz to większa, bo w końcu to najbardziej cieszy 🙂 Wielkie dzięki za to co robisz 😉

 5. OOO, wrzucanie dzwonków z poziomu iPhonea? Chyba chodzi o wrzucanie przez GarageBand, chyba że nie.

Możliwość komentowania jest wyłączona