Quizwanie – Dostępna gra na różne platformy mobilne

Jak sama nazwa wskazuje, Quizwanie to połączenie quizu oraz możliwości wyzwania przeciwnika na pojedynek na wiedzę. Gra posiada dwa ogromne atuty. Po pierwsze jest dostępna dla mobilnych programów odczytu ekranu. A po drugie, jest multiplatformowa. Można ją instalować w systemach od Google, Apple i MicroSoft’u.

Opis z Google Play

Jeśli lubisz świat Teleturniejów z pewnością pokochasz Quizwanie – pełną kolorów grę towarzyską z ponad 25 000 pytań oraz całą gamą dźwięków i animacji.
Grając w Quizwanie możesz wyzwać na pojedynek swoich znajomych lub przypadkowych przeciwników.
Ty i Twój przeciwnik odpowiadacie na pytania w 6 rundach. Każda runda składa się z 3 pytań. Oczywiście, oboje odpowiadacie na te same pytania.
Co drugą rundę możesz wybierać spośród 3 kategorii. Wybierz taką kategorię, która sprawi Twojemu przeciwnikowi najwięcej problemów!

  • Już teraz: ponad 25 000 pytań!
  • Ponad 200 nowych pytań dziennie!
  • 20 ekscytujących kategorii, takich jak: Świat seriali, W cyberprzestrzeni czy Dookoła świata!

Subiektywnie

Łatwo się rejestrujemy i wyszukujemy przeciwników, losowo, po nicku lub wśród znajomych na FB.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, co niestety grozi dramatycznym niedoborem czasu na inne, na pewno istotniejsze rzeczy. Ale jeśli tylko nie macie nic do roboty, albo nudzicie się w domu/pracy/szkole/uczelni/poczekalni (niepotrzebne skreślić), Quizwanie jest dla Was jak znalazł.

Program jest darmowy, ale niecałe 10 pln może oszczędzić Wam konieczności nieustannego zamykania wyskakujących reklam. Dodatkowo wersja Premium posiada kilka opcji personalizujących. Zatem na co czekacie? Linki do pobrania poniżej!