Rozkłady jazdy na iurządzenia

Dzięki technologiom mobilnym sami stajemy się coraz bardziej mobilni. Łącząc ze sobą te dwa zagadnienia, poniżej kilka moich propozycji na aplikacje sprawdzające rozkłady jazdy, zarówno kolejowe jak i komunikacji miejskiej.

 1. Bilkom to doskonały program do sprawdzania rozkładów jazdy kolei. Nie tylko polskich. Możliwość dodawania najczęściej używanych tras do Ulubionych.
  Pobierz program Bilkom
 2. Program będący klonem aplikacji Bilkom, czyli DB Navigator. Jest to program brandowany przez Deutsche Bahn ale wygląda i działa jak Bilkom.
  Pobierz aplikację DB Navigator
 3. IC Navigator to program polskiej spółki PKP InterCity s.a. Umożliwia sprawdzenie dostępnych połączeń pociągami IC, ich ewentualnych opóźnień itp.
  Pobierz aplikację IC Navigator
 4. Go2Stop to aplikacja umożliwiająca sprawdzanie połączeń komunikacji miejskiej niemal w całym kraju. Posiada wsparcie dla VoiceOver. M.in. może informować nas o zbliżaniu się do wybranego przystanku.
  Pobierz program Go2Stop

Wszystkie zaprezentowane powyżej aplikacje są darmowe i dobrze współpracują z VoiceOver.
Jeśli znacie jakieś inne, dobrze działające z VoiceOver programy do sprawdzania rozkładów jazdy, piszcie o tym w komentarzach a ja postaram się uaktualnić powyższą listę.