Rozpoznawanie Banknotów w aplikacji Seeing Assistant Home

Jeśli tęskniliście za aplikacją Czytnik Pieniędzy, a dotychczas jeszcze nie kupiliście programu Cash Reader, to ta informacja powinna Was ucieszyć. Do najnowszej, produkcyjnej wersji Seeing Assistant Home, trafiła nowa opcja o nazwie Rozpoznawanie Banknotów. I nie dość, że rzeczywiście rozpoznaje polskie banknoty, to robi to szybko i nieomylnie. Jeśli nie wierzycie, wystarczy obejrzeć poniższe nagranie, na którym demonstruję działanie nowej funkcji.

Zrzut ekranu Co nowego? w aplikacji SAH Dodano nową funkcję - rozpoznawanie polskich banknotów (nominały 10 - 500 PLN). Wyniki rozpoznawania mogą być wypowiadane przez syntezę systemową lub VoiceOver. Postęp rozpoznawania oznajmiany jest przy pomocy sygnałów dźwiękowych. Możliwa jest ponadto zmiana częstotliwości powtarzania wypowiadanych komunikatów oraz włączenia lub wyłączenia  dźwiękowego informowania o etapie rozpoznawania banknotów.

A jeśli jeszcze nie masz zainstalowanej aplikacji Seeing Assistant Home, to możesz to szybko naprawić, korzystając z poniższego linka, i bezpłatnie instalując SAH na swoim iPhone, iPodzie lub iPadzie.
Pobierz Seeing Assistant Home z App Store

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

4 komentarzy na temat “Rozpoznawanie Banknotów w aplikacji Seeing Assistant Home

  1. Proszę proszę! Home z taką fajną opcją? A ja tu myślałem że home jest dość zacofaną aplikacją i przy Microsoft, oczywiście mówię o A I wyglądała dość mizernie. Morze już jest opcja przypisania sobie rozpoznawania banknotów pod 2 albo 3-krotne stuknięcie w tył?

  2. Hmm… Mizernie? Nie wiem w czym Seeing AI miałoby być tak nowoczesne. Przecież od jakiegoś czasu prawie w ogóle nie działa, np. rozpoznawanie tekstu. No bo jeszcze żeby polskie banknoty ta aplikacja rozpoznawała to nie słyszałem…. 😉 A jeśli chodzi o dodawanie Rozpoznawania Banknotów z Seeing Assistant Home do stuknięcia w tył, to oczywiście, że jest to możliwe.

  3. Zgadzam się, że rozpoznawanie tekstu na Seeing AI działa słabo. Niestety pogorszyło się rozpoznawanie dokumentów – kiedyś działało to lepiej. Mam wrażenie, że aplikacja nie tylko zatrzymała się w rozwoju a nawet cofnęła. Przetestowałem rozpoznawanie banknotów na Seeing Assistant Home i działa to dobrze. Nie ma się czego czepiać. Aplikacja ma sporo przydatnych funkcji i najważniejsze, że jest darmowa. Nie mam zastrzeżeń do jej działania.

  4. O, to morze ja mam nie aktualne informacje. Przyznam, z Microsoft seing korzystałem dość dawno.

Możliwość komentowania jest wyłączona