Przyszła pora na publikację trzeciego nagrania z cyklu Narzędzie VoiceOver w systemie macOS. Tym razem prezentuję pozycje dźwięk, Pomoce Wizualne, oraz Pismo Braille’a.
Wcześniejsze nagrania możecie obejrzeć, np. odwiedzając w Mojej Szufladzie kategorię YouTube, lub po prostu odwiedzając mój kanał w serwisie YouTube.
A dla osób, które nie mogą, lub nie chcą oglądać video, poniżej zamieszczam jego transkrypcję do pobrania.
Pobierz transkrypcję nagrania.
Obejrzyj film
Aby śledzić kolejne nowości video, pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.
A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.