VoiceOver i łączenie nagrań video w systemie macOS

Ostatnio demonstrowałem Wam jak korzystając z VoiceOver można łączyć klipy video w naszych urządzeniach mobilnych. Dziś pokażę jak tego samego dokonać w systemie macOS. Jednak nie będziemy tego robić za pomocą ani rozbudowanego iMovie, ani systemowego QuickTime. Skorzystamy z kolejnej, jak zwykle bardzo zgrabnej aplikacji ze stajni Ping Lv – iLove Video Merge.

Zrzut ekranu Macbooka z widocznym oknem aplikacji iLove Video Merge


Gdybyście byli zainteresowani demonstrowanym programem, link do niego umieszczam poniżej. Program jest bezpłatny, ale posiada ograniczenia długości, oraz ilości łączonych plików. Aby je zlikwidować, już w samej aplikacji można wykupić licencję na pełny produkt. Jest to koszt kilkunastu złotych.

Pobierz iLove Video Merge z Mac App Store

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

Click to access Formularz-4.pdf