VoiceOver i zmniejszanie filmów w aplikacji Video Compress na iOS oraz iPadOS

Ostatnio Tomek natknął się na problem z przesłaniem filmu za pośrednictwem Messengera. Okazało się, że nagranie z imprezy było zbyt duże. Zapytał mnie co z tym zrobić, a ja obiecałem mu publikację na ten temat. Tak więc zapraszam do oglądania demonstracji działania z VoiceOver, oraz do pobierania i samodzielnego testowania darmowej aplikacji Video Compress. Bezpośredni link do pobrania znajdziecie poniżej.

Zrzut ekranu - Komunikat systemu iOS z prośbą o udzielenie dostępu do nagrań zgromadzonych w aplikacji Zdjęcia.

Pobierz bezpłatnie Video Compress z App Store

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Jeden komentarz na temat “VoiceOver i zmniejszanie filmów w aplikacji Video Compress na iOS oraz iPadOS

  1. Dzięki za filmik na pewno mi się kiedyś przyda i innym również. Pozdrawiam serdecznie.

Możliwość komentowania jest wyłączona