Widgety z VoiceOver w systemie iOS

W ostatnim nagraniu demonstrowałem edycję widgetów w systemie macOS. Przyszła więc pora na prezentację widgetów na urządzeniach mobilnych. W tym wypadku dodatkowo warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, jakimi bez wątpienia są stosy, czy zabieranie przez widgety wolnego miejsca na ekranie. Zapraszam do oglądania i dzielenia się własnymi komentarzami.

Ekran wyboru widgetów w systemie iOS

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.