Wirtualny Asystent w Be My Eyes

Część z Was na pewno już słyszała o planowanym wykorzystaniu sztucznej inteligencji od Open AI w aplikacji Be My Eyes. Niektórzy, tak jak ja, nawet zgłosili się do betatestów. Jednak jak na razie w testach udział bierze bardzo mała grupa osób. Na szczęście jedna z nich za zgodą Be My Eyes przeprowadziła pierwszą demonstrację możliwości wirtualnego asystenta. I przyznam, że są one imponujące.

Główne okno programu Be My Eyes z zaznaczoną opcją wirtualnego asystenta


Thomas Donveau opublikował w serwisie AppleVis podkast, w którym prezentuje możliwości asystenta. Poniżej umieszczam link do strony w serwisie Applevis.com, link do samego podcastu, oraz dla osób gorzej radzącym sobie z angielskim, dodatkowo transkrypcję przetłumaczoną na język polski. Ciekaw jestem Waszych opinii na temat zbliżających się nowości.

  1. Wprowadzenie do podcastu w serwisie AppleVis.
  2. Bezpośredni link do pobrania podcastu.
  3. Pobierz transkrypcje podcastu w języku polskim.

Posłuchaj Podcastu

https://applevis.com/sites/default/files/podcasts/AppleVisPodcast1537.mp3

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS/iPadOS.