Wszystkie mobilne aplikacje Seeing Assistant dostępne za darmo

Nie raz i nie dwa, pisałem o poszczególnych aplikacjach mobilnych ze stajni Seeing Assistant. Osobiście często z nich korzystam, i bardzo je sobie chwalę. A teraz pojawił się kolejny powód aby pochwalić firmę Transition Technologies.

Powodem tym jest ostatnia decyzja producenta. Transition Technologies postanowiło, że jej mobilne aplikacje wspierające osoby z niepełnosprawnościami, udostępniane będą bezpłatnie, zarówno na platformę Google Android, jak i Apple iOS.

Tych którzy jeszcze nie znają aplikacji Seeing Assistant, odsyłam do zbioru artykułów opublikowanych w Mojej Szufladzie, albo bezpośrednio do strony samego producenta, firmy Transition Technologies.

A najlepiej to oczywiście pobrać sobie wszystkie aplikacje z Google Play lub App Stor, i korzystać z nich gdy nadarzy się okazja. Do czego serdecznie zachęcam.

2 komentarzy na temat “Wszystkie mobilne aplikacje Seeing Assistant dostępne za darmo

  1. Witaj Piotrze. Pobrałem sobie te aplikacje na iPhone, odsłuchałem Twoich podcastów i mam do Ciebie pytanie dotyczące Seeing Assistant Move. Jak nawigować aplikacją, jeśli tam gdzie chcemy dojść nie ma punktów nawigacyjnych? Jesteśmy np. w małej miejscowości, potrzebujemy dojść pod wskazany adres ale w naszej okolicy nie ma punktów nawigacyjnych, bo nikt ich nie stworzył, więc nie można ich pobrać. Albo mamy adres, wiemy jaką trasą najlepiej dojść ale na tej trasie nie ma utworzonych punktów, dzięki którym moglibyśmy dojść. Klasyczna nawigacja prowadzi do wskazanego adresu a czy tu też tak się da?

  2. Hej! Bo ta aplikacja działa na tzw. azymut. Czyli najlepiej to samemu sobie stworzyć takie punkty, które będą dokładniejsze od jakiejkolwiek innej nawigacji. Ale możesz też poszukać punktów generowanych przez Grzegorza Złotowicza. Nie pamiętam skąd, ale Grzesiek generował potężne bazy tych punktów. Możesz też zapytać na listach dyskusyjnych lub grupach na FB, bo sporo ludzi posiada ten program i wiele punktów.

Możliwość komentowania jest wyłączona