Wyszukiwarka BING i jej sztuczna inteligencja z VoiceOver w systemie iOS

Mniej więcej trzy tygodnie temu Microsoft rozszerzył działanie swojej sztucznej inteligencji na kolejne produkty i nazwał ją naszym Drugim Pilotem (ang. Co Pilot). Również AI (artificial intelligence – ang. sztuczna inteligencja), która już wcześniej trafiła do wyszukiwarki internetowej BING zyskała to nowe miano. Na ile AI w wyszukiwarce może być naszym wsparciem? Czy to wszystko działa z czytnikiem ekranu VoiceOver? Zapraszam na demonstrację. Przekonacie się, że AI zaskoczyć może nawet osobę przygotowaną do realizacji nagrania. 😉

Widok ekranu powitalnego wyszukiwarki BING z wyborem trybu pracy

A wyszukiwarkę BING na iOS lub iPadOS pobrać możecie bezpłatnie korzystając z poniższego odnośnika:
Pobierz BING z App Store

W czasie między przygotowaniem przeze mnie nagrania, a jego publikacją, Microsoft zniósł obowiązek zapisywania się na listę osób oczekujących. Aktualnie wystarczy zainstalować BING i od razu można korzystać ze sztucznej inteligencji.

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Jeden komentarz na temat “Wyszukiwarka BING i jej sztuczna inteligencja z VoiceOver w systemie iOS

  1. Oj tak Piotrze to jest niezła zabawka jak narazie ale idzie się nią pobawić, bo jak narazie przynajmniej to bardziej ją uważam za zabawkę niż jako poważne narzędzie. Ciekawe tylko dokąd nas ta sztuczna inteligencja zaprowadzi.
    Na to pytanie nie wpadłam żeby się o samą siebie zapytać. Jak zapytałam to jedno zdanie mi powiedział na mój temat i na dodatek wszystko się zgadzało. Pociesza mnie jednak fakt, że on poza tym, że wie gdzie mieszkam i że testowałam przejście dla pieszych z aplikacją Totupoint nic nie mógł więcej napisać na mój temat
    Co zaś do logowania to poszło gładko, ale konta nie da się założyć za pomocą tej aplikacji, bo on twierdzi że jakąś prywatną domenę maila podaje. Nie wiem co to ma oznaczać. No i konto wtedy najlepiej sobie poprzez stronę internetową założyć. No i mnie małpiszon jeden kazał się aż pięciokrotnie weryfikować. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Widocznie dla niego byłam bardziej podejrzana niż inni.
    Pozdrawiam serdecznie, świetna prezentacja

Możliwość komentowania jest wyłączona