Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz:

W każdej chwili możesz również śledzić wpisy z Mojej Szuflady na Twitterze. Wystarczy jak zaczniesz obserwować użytkownika @piotrtwitek.

Z kolei aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

8 komentarzy na temat “Kontakt

  1. Witam,
    Chciałem ze sklepu GooglPlay zaimplementować aplikacje Polassis do swojego smartfona (HTC) z Androidem. Niestety nie jest dostepna.
    Czy to oznacza, że aplikacja została wycofana?

  2. Hej! Jeśli go w ogóle nie znajdujesz w Google Play, to jest pewnie właśnie tak jak myślisz. Ale jeśli ze sklepu otrzymujesz informacje, że program jest niedostępny dla twojego telefonu, to on nadal jest w sklepie, tyle że nie jest kompatybilny z twoim modelem słuchawki lub systemu.

  3. Witam, piszę trochę w oderwaniu od tematu. Moje pytanie dotyczy grupy dyskusyjnej na temat podróżowania osób z dysfunkcją wzroku. Nie mam programu Outlook, zatem trudno jest mi wysłać e-maila. Czy wspomniana wyżej grupa jest jeszcze aktywna
    B.?

  4. Niestety wszystko działa do punktów 6-8. Owszem zapamiętuję pozycję odtwarzania, owszem wybieram Książka Audio (ważna kolejność), problem w tym, że po naciśnięciu OK nic się nie dzieje. Nie zapamiętuje mi tych ustawień. iTunes zaktualizowany do najnowszej wersji… Gdzie popełniam błąd, albo czego nie widzę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *