Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz wysłać do mnie e-mail.

Możesz również śledzić wpisy z Mojej Szuflady na Twitterze, oraz napisać tam do mnie bezpośrednio. Wystarczy jak zaczniesz obserwować użytkownika @piotrtwitek.

Z kolei aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli domyślne ustawienia Twittera nie były zmieniane, otrzymywać będziesz powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

10 komentarzy na temat “Kontakt

 1. Witam,
  Chciałem ze sklepu GooglPlay zaimplementować aplikacje Polassis do swojego smartfona (HTC) z Androidem. Niestety nie jest dostepna.
  Czy to oznacza, że aplikacja została wycofana?

 2. Hej! Jeśli go w ogóle nie znajdujesz w Google Play, to jest pewnie właśnie tak jak myślisz. Ale jeśli ze sklepu otrzymujesz informacje, że program jest niedostępny dla twojego telefonu, to on nadal jest w sklepie, tyle że nie jest kompatybilny z twoim modelem słuchawki lub systemu.

 3. Witam, piszę trochę w oderwaniu od tematu. Moje pytanie dotyczy grupy dyskusyjnej na temat podróżowania osób z dysfunkcją wzroku. Nie mam programu Outlook, zatem trudno jest mi wysłać e-maila. Czy wspomniana wyżej grupa jest jeszcze aktywna
  B.?

 4. Niestety wszystko działa do punktów 6-8. Owszem zapamiętuję pozycję odtwarzania, owszem wybieram Książka Audio (ważna kolejność), problem w tym, że po naciśnięciu OK nic się nie dzieje. Nie zapamiętuje mi tych ustawień. iTunes zaktualizowany do najnowszej wersji… Gdzie popełniam błąd, albo czego nie widzę?

 5. Witam,
  W pracy używam formularzy, które utworzyłem w Wordzie. Zastosowałem kontrolki starego typu, jak zaleca pomoc Jaws.
  Niestety, na komputerze mac z oprogramowaniem Word2016 formularze nie są odczytywane prawidłowo, tzn. nie są odczytywane pola edycyjne.
  Na komputerze z systemem Windows mam ustawioną opcję edycji tylko w polach tekstowycch, tak więc nie ma możliwości przypadkowej zmiany układu formularza.
  Może jest możliwość zmiany ustawień na Macu, tak, aby formularz był odczytywany w taki sposób, jak pod Windowsem.

 6. Z tego co mi wiadomo, to nie. VoiceOver nie obsługuje pól edycyjnych w Wordzie. To generalnie jest bardzo słabe rozwiązanie. O wiele lepiej sprawdzają się PDF z interaktywnymi polami edycyjnymi. Nie tylko są dostępne, ale także multiplatformowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *