Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz wysłać do mnie e-mail.

Możesz również śledzić wpisy z Mojej Szuflady na Twitterze, oraz napisać tam do mnie bezpośrednio. Wystarczy jak zaczniesz obserwować użytkownika @piotrtwitek.

Z kolei aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli domyślne ustawienia Twittera nie były zmieniane, otrzymywać będziesz powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

8 komentarzy na temat “Kontakt

  1. Witam,
    Chciałem ze sklepu GooglPlay zaimplementować aplikacje Polassis do swojego smartfona (HTC) z Androidem. Niestety nie jest dostepna.
    Czy to oznacza, że aplikacja została wycofana?

  2. Hej! Jeśli go w ogóle nie znajdujesz w Google Play, to jest pewnie właśnie tak jak myślisz. Ale jeśli ze sklepu otrzymujesz informacje, że program jest niedostępny dla twojego telefonu, to on nadal jest w sklepie, tyle że nie jest kompatybilny z twoim modelem słuchawki lub systemu.

  3. Witam, piszę trochę w oderwaniu od tematu. Moje pytanie dotyczy grupy dyskusyjnej na temat podróżowania osób z dysfunkcją wzroku. Nie mam programu Outlook, zatem trudno jest mi wysłać e-maila. Czy wspomniana wyżej grupa jest jeszcze aktywna
    B.?

  4. Niestety wszystko działa do punktów 6-8. Owszem zapamiętuję pozycję odtwarzania, owszem wybieram Książka Audio (ważna kolejność), problem w tym, że po naciśnięciu OK nic się nie dzieje. Nie zapamiętuje mi tych ustawień. iTunes zaktualizowany do najnowszej wersji… Gdzie popełniam błąd, albo czego nie widzę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *