AppleVis czyli niewyczerpane źródło dostępnych aplikacji

Nieustannie ludzie pytają mnie o jakieś nowe dostępne aplikacje na mobilne urządzenia Apple albo na Mac OS X. Ponieważ fizyczną niemożliwością jest abym znał je wszystkie, postanowiłem odesłać Was do serwisu www.applevis.com, który zawiera te wszystkie informacje.

AppleVis to portal zawierający opis najróżniejszych aplikacji, wraz z informacją na ile dany program jest dostępny dla VoiceOver. Aktualnie w serwisie opisanych zostało ponad 1000 aplikacji więc jest w czym wybierać.

Oprócz notatki producenta, najczęściej z AppStore, znajdziecie informację czy program jest płatny czy nie, odnośnik do pobrania a także opinie innych użytkowników na temat danej aplikacji.

Informacje podzielone są na różne działy, np.:

Oczywiście w serwisie AppleVis możecie przeszukiwać bazę aplikacji alfabetycznie lub za pomocą wyszukiwarki osadzonej na stronie. Możliwości jest sporo a sama baza aplikacji stanowi jedynie ułamek informacji osadzonych w portalu AppleVis.

2 komentarzy na temat “AppleVis czyli niewyczerpane źródło dostępnych aplikacji

  1. Witam. Nie mogę znalesć nigdzie aplikacji, która podawałaby gdzie jestem, korzystając z google maps. W aplikacji od google przedstawione jest to w formie obrazka. Jedyną możliwością, którą znam jest kopiowanie linka z here’s my location i wklejanie do safari no ale to droga troche na około. Więc moje pytanie jest następujące: zna pan jakąś aplikacje, która podaje lokalizacje czerpaną od google?

  2. Witam,

    Przepraszam ale umknął mi twój komentarz. Na chwilę obecną, przynajmniej na urządzeniach z systemem iOS nie kojarzę takiej aplikacji. Takie dane kiedyś posiadał SAM i Ariadne. Od pewnego czasu jednak oba programy korzystają z map Apple. Z tego jednak co się orientuję, podobna funkcja jak w Here i’m ma się pojawić właśnie w SAM i bazować ma na mapach Google.

Możliwość komentowania jest wyłączona