Audiobook – ZAKOchany po uszy

Ho, ho, ho! Idą święta, więc to świetna pora na prezenty! Dziś z prawdziwą przyjemnością donoszę, że od teraz – całkowicie bezpłatnie – pobierać możecie wersję audio „ZAKOchanego po uszy”. Audiobook powstał z myślą o tych wszystkich osobach, które nie lubią książek w wersji elektronicznej, z różnych powodów nie mogą czytać ebooków, nie są w stanie się skupić na tekście, albo po prostu preferują słuchanie słowa mówionego.

Okładka książki. Jej główną część stanowi zdjęcie, na którym widoczny jest mężczyzna siedzący na ławce w parku. Mężczyzna ma na sobie niebieską marynarkę, niebieskie dżinsy i brązowe buty. Obok niego, na ziemi, siedzi brązowy pies przewodnik w specjalnej uprzęży. W tle widać drzewa i trawnik. Na górze okładki znajdują się loga Funduszy Europejskich, Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej. Pod zdjęciem widnieje imię i nazwisko mężczyzny - Piotr Witek, oraz napis "ZAKochany po uszy, czyli jak pies Przewodnik zmienił moje życie". Są też loga partnerów projektu, w tym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i innych organizacji.


Klikając w przycisk Odtwórz, odsłuchacie krótkiego zaproszenia do lektury. W ten sposób będziecie mogli ocenić głos lektora, specjalnie wubranego do czytania tej książki.

Głos czytający książkę został automatycznie wygenerowany z użyciem narzędzia ElevenLabs. Piszę o tym nie z uwagi na warunki licencyjne, ale aby zwrócić uwagę na możliwości jakie oferują nam powszechnie dostępne technologie. Dziś każdy może wygenerować swój głos i odczytać nim dowolną publikację. Ja starałem się aby mój głos nie brzmiał jak typowy lektor. Zależało mi na tym, żeby był on naturalny. Mam nadzieję, że przygotowując odpowiednią próbkę udało mi się osiągnąć zamierzony efekt. Chętnie poznaw Wasze opinie w komentarzach.

Pobierz audiobooka

Audiobooka możecie pobrać bezpłatnie z wykorzystaniem poniższego odnośnika:

Pobierz audiobooka w formacie MP3 (320 MB)

A więcej o samej książce przeczytacie na stronie ZAKOchany po uszy. Znajdziecie tam również jej inne formaty do pobrania.

Rozpowszechnianie

Powyższa książka dostępna jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowe. Oznacza to, iż przy zachowaniu informacji o autorstwie utwór ten można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć z niego utwory zależne.