Dostępność Chat GPT na iPhone i iPad

W końcu pojawiła się oficjalna aplikacja od Open AI, za pomocą której możemy obsługiwać Chat GPT na iPhone bądź iPadzie. Co więcej, jest to bardzo fajnie dostępny program. W dzisiejszym nagraniu demonstruję, jak szybko i wygodnie korzysta się z niego przy pomocy czytnika ekranu VoiceOver.

Zrzut ekranu głównego okna aplikacji Chat GPT z pytaniem: Co to za strona internetowa www.mojaszuflada.pl?


W nagraniu wspominam o moim wcześniejszym wpisie pt. „Chat GPT a VoiceOver w systemie macOS”, z którym zapoznać się możecie klikając tutaj.

A jeśli sami będziecie chcieli przetestować Chat GPT na waszym iPhone, to poniżej znajdziecie również link do pobrania aplikacji z App Store:
Pobierz Chat GPT z App Store

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.