Dostępny program do przeglądania ramówki telewizyjnej na iOS

Ponieważ ostatnio aplikacja Wirtualnej Polski, służąca mi od kilku lad jako doskonałe narzędzie do sprawdzania telewizyjnej ramówki stała się zupełnie niedostępna dla VoiceOver, musiałem rozejrzeć się za jakąś alternatywą. Jak się okazuje, w międzyczasie powstało wiele innych aplikacji, a mój ostateczny wybór padł w końcu na program ze stajni Onetu.
Zrzut ekranu - Lista dostępnych stacji

Tak, tak… Nawet zauważyłem ostrzeżenie o pojawieniu się niedostępnej wersji wspomnianej aplikacji autorstwa Wirtualnej Polski. Niestety, moje aktualizacje śmignęły z automatu i zanim się zorientowałem, było już za późno. W dotychczasowym programie z VoiceOver mogę jedynie wstępnie wybrać sobie dostawcę sygnału telewizyjnego. Dalsza współpraca z aplikacją jest już dla mnie zupełnie niedostępna.

Tak więc w poszukiwaniu alternatywy udałem się do AppStore, wytypowałem garść aplikacji i przejrzałem kilka z nich. Najfajniejsza wydała mi się ta stworzona przez grupę Onet.

W programie również możemy wybrać naszego dostawcę telewizyjnego, tak aby nie musieć ręcznie wyszukiwać poszczególnych kanałów. Aplikacja umożliwia przeglądanie propozycji telewizyjnych w dwóch trybach, Programów i Stacji. Do tego posiada kilka wygodnych opcji w rodzaju wyszukiwania, powiadomień i dzielenia się informacją o danym programie telewizyjnym.

Aplikacja jest bardzo zgrabna, darmowa i przede wszystkim dostępna. Jak dla mnie stanowi bardzo dobrą alternatywę dla programu Wirtualnej Polski. Przyznam, że nawet podoba mi się znacznie bardziej. Tak więc, jeśli Wam również doskwiera brak aplikacji do przeglądania propozycji programów telewizyjnych, zachęcam do skorzystania z poniższego odnośnika.

Pobierz z AppStore Onet Program TV