iPhone i podłączanie z VoiceOver drugiej pary słuchawek Bluetooth

Czasem chcielibyśmy z kimś obejrzeć, albo wspólnie posłuchać muzyki, lub audiobooka. Jednak dookoła jest bardzo głośno, lub wręcz przeciwnie, niezwykle cicho. Wtedy z drugą osobą możemy podzielić się sygnałem audio, na przykład podłączając do naszego iUrządzenia kolejne słuchawki bezprzewodowe. W poniższym nagraniu prezentuję jak tego dokonać z wykorzystaniem czytnika ekranu VoiceOver.

Widok ekranu iPhone z informacją, że aktualnie podłączone są do niego dwie pary słuchawek.

P.S. Przepraszam za jakość audio, ale tak nagrywają AirPods pierwszej generacji. 🙁

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.