Dla każdego coś smacznego

Ponieważ dla mnie rozpoczął się już sezon ogórkowy, to dziś może nie będzie o ogórkach, ale technologicznie również nie. 🙂 Już bardzo dawno nie publikowałem informacji o pojawiających się w internecie nowych podcastach kulinarnych Alicji, więc dziś hurtem nadrabiam to niedopatrzenie. Od razu zapraszam na 4 audycje.

W głębokim, pomarańczowym talerzu, na puddingu ryżowym leżą cząstki banana i mandarynek ułożone w kształt kwiatu.

W ramach przystawek proponuję przymierzyć się do Kurczaka z Suszonymi Pomidorami i Daktylami.

Chyba, że ktoś preferuje opcję bardziej wege, to wtedy polecam Sałatkę z Buraków, Rukoli i Suszonych Pomidorów.

Jednak danie główne, to już uczta dla prawdziwych mięsożerców. Niewielkie, wyśmienite i delikatne Roladki Schabowe. Prawdziwe niebo w gębie.

Na talerzu poukładane na ryżu leżą roladki schabowe.

Na deser, po lekkim obiedzie, proponuję uraczyć się Puddingiem Ryżowym z Mango.

A gdybyście byli zainteresowani innymi przepysznymi przepisami w formie audio, to znacznie więcej smakowitych audycji Alicji znajdziecie odwiedzając Tyglopodcast, czyli podkasty kulinarne.

3 komentarzy na temat “Dla każdego coś smacznego

  1. Trochę nie w temacie, ale już kiedyś chciałam Tobie zwrócić na to uwagę. Wiesz, że zamiast tyflopodcast, jest wpisane tyglopodcast? Dla znających temat, wiadomo, różnicy to nie robi, ale dla kogoś nie obeznanego technologicznie…

  2. Hej Julio! Dzięki za czujność. To jednak jest celowy zabieg. Pod odnośnikiem Tyglopodcast znajdują się same podcasty kulinarne. Tak od tygielka. Alicja kiedyś tak określiła jedną ze swoich audycji. A że bardzo mi się to spodobało, to tak nazwałem zakładkę z jej podcastami kulinarnymi.

Możliwość komentowania jest wyłączona