Czytelnia – Jej działanie i dostępność, z VoiceOver, w Safari na iOS

Ponieważ ostatnio pojawiały się pytania o funkcję Czytelnia, jej działanie w Safari na iOS, oraz dostępność z VoiceOver, w poniższym nagraniu demonstruję jak na iPhone korzystać z Czytelni przy pomocy systemowego programu odczytu ekranu.

Kadr z nagrania - Menu kontekstowe w Safari, fokus VoiceOver na przycisku dodawania "Do lista Czytelnia".

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

6 komentarzy na temat “Czytelnia – Jej działanie i dostępność, z VoiceOver, w Safari na iOS

  1. Nie wiem czemu, ale u mnie filmik wyświetla się jakoś od połowy.
    Tak jest na Aifoniczku i Makusiu :).
    Pozdrawiam

  2. Hmmm… Czy ja powyżej pisałem coś o pośpiechu? Już powinno być ok. Yotube wstawia znacznik czasu na końcu linku, a ja go wkleiłem do posta. Teraz jest ślicznie. Przynajmniej taką mam nadzieję…

Możliwość komentowania jest wyłączona