EchoVis Quiz – Nie tylko gra audio

EchoVis Quiz to aplikacja, która poprzez grę rozwija jeden z naszych naturalnych zmysłów – słuch. Jest ona aktywatorem umożliwiającym włączenie w naszym mózgu zdolności słyszenia powtarzanych dźwięków, odbijających się od różnych powierzchni. Czyli mówiąc najprościej, przygotowuje użytkownika do korzystania ze zdolności ludzkiej echolokacji.

Okno interfejsu gry EchoVis Quiz.


Aplikacja jest multiplatformowa i możecie ją bezpłatnie pobrać z poniższych odnośników:

A więcej o samej aplikacji możecie poczytać na stronie jej twórców, firmy Transition Technologies.

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

2 komentarzy na temat “EchoVis Quiz – Nie tylko gra audio

 1. Jak pamiętam do dzisiaj miałem:
  Tylko 17 graczy ma wynik lepszy od Ciebie.
  Procentowy współczynnik prawidłowych odpowiedzi: 78%.
  Ale to był tylko pakiet: 0 i pakiet 1. Dzisiaj kupiłem: 2, 3 i 4. Procentowo jeszcze gorzej. Co prawda wyświetla, że:
  Czeka na Ciebie 0 nowych pytań i 0 pytań do poprawienia.
  Aktualnie masz 5819 punktów.
  Tylko 0 graczy ma wynik lepszy od Ciebie.
  Gracz wyżej od Ciebie w rankingu o jedną pozycję ma 4 punktów więcej.
  Gracz niżej od Ciebie w rankingu o jedną pozycję ma 377 punktów mniej.
  Udzieliłeś 250 poprawnych i 86 błędnych odpowiedzi.
  Procentowy współczynnik prawidłowych odpowiedzi: 74%.
  Więc pewnie po prostu mało ludzi kupiło, bo ten wynik taki średni, ale zabawa fajna. Najlepiej idzie po kilku wstępnych pytaniach, gdy człowiek wczuje się w grę. Mnie najtrudniej idzie z tymi klikerami w pomieszczeniach, bo tego kompletnie nie słyszę. Na ulicy i w dźwiękach codzienności całkiem całkiem. Nie wiem, czy jednak nie ma jakichś bugów. Czepiałbym się szczególnie jednej sytuacji z tramwajami. Podsumowując, dobra zabawa pod każdym względem. Prawie chciałoby się jakiejś płaszczyzny społecznościowej i bardziej rozbudowanych statystyk, które dźwięki, jak komu idą, żeby o tym pogadać. No i im większa baza dźwięków tym statystyki bardziej reprezentatywne.

 2. Jest tak jak piszesz. Zdumiewająco mało osób słyszało o tej grze. Mam nadzieję, że teraz się to zmieni.
  Z tego co pamiętam, to także miałem na początku problem z klikerami. Jednak po jakimś czasie zaczynasz to słyszeć. Początkowo masz tylko wrażenie, a później pewność.
  I przynajmniej w moim wypadku ta zabawa na prawdę przełożyła się w widoczny sposób na to co jestem w stanie wysłyszeć w bezpośredniej bliskości.

Możliwość komentowania jest wyłączona