Głos Ewa w nawigacji satelitarnej BMW

Jakiś czas temu wspominałem Wam, że ze zdumieniem usłyszałem głos Ewa Premium w nawigacji satelitarnej w jednym z modeli BMW. Aby nie być gołosłownym, ostatnio nagrałem kilka wypowiedzi Ewy aby Wam je zademonstrować. Poniżej mała próbka. Klikajcie i słuchajcie. Ciekaw jestem czy to komuś w Bawarii tak się spodobał ten głos, czy to ktoś z polskiej lokalizacji podjął ostateczną decyzję. 🙂

7 komentarzy na temat “Głos Ewa w nawigacji satelitarnej BMW

 1. nie wiem czemu Apple ,i nie tylko się tak uparło na Ewę.
  Ta premium jeszcze może ujdzie od bidy ale, ogólnie ta Pani musiała długo mieszkać poza Polską ma dziwny akcent ,i artykulację .

 2. Ostatnio to ustrojstwo miałem możliwość usłyszeć na jednym z pomniejszych dworców naszego polskiego PKP. Gotowałem się ze śmiechu, kiedy wracając z mojej rodzinnej miejscowości usłyszałem zapowiedź ewidentnie z literówką, która brzmiała mniej więcej:
  „pociąg osobowy kolei wielkopolskich do stacji Poznań Główny, przez stacje: Buk Palędzie wjedzie nator przy peronie pierwszym”.

  Dobrze by było sprawdzić, jak brzmiałaby ta zapowiedź, gdyby została napisana bez literówki:

  „pociąg osobowy kolei wielkopolskich do stacji Poznań Główny, przez stacje: Buk Palędzie wjedzie na tor przy peronie pierwszym”.

 3. Gorszego głosu chyba nie mogli wybrać do tej nawigacji…. Brzmi koszmarnie jakby wyżej sr .. niż wiecie co 😉 Taka przemądrzała, że chyba bym nie zdzierżyła…

 4. no to to jest przypadłość głosu Ewa w ogólności nie wiem kto tę Panią wybrał do nagrań, i dlaczego ten głos jest tak chętnie portowany na różne systemy?

 5. No cóż … Miejmy nadzieję, że BMW nie będzie podążało tą drogą 😀 Bo faktycznie, głos jest koszmarny.

Możliwość komentowania jest wyłączona