Prizmo OCR z VoiceOver w systemie macOS

Dziś chciałbym zaprosić Was na krótką demonstrację działania aplikacji Prizmo 4 Pro Scanning + OCR w środowisku macOS. Oczywiście skupiam się głównie na współpracy Prizmo z systemowym programem odczytu ekranu VoiceOver. Więcej na temat samej aplikacji, oraz jej porównania do FineReader przeczytacie w moim osobnym artykule pt. Prizmo OCR – Aplikacja do skanowania i rozpoznawania tekstu w systemie macOS.
Kadr z nagrania - Uchwycony został moment wykonywania podglądu obrazu za pomocą skanera podłączonego do aplikacji Prizmo OCR

Obejrzyj film

Aby śledzić kolejne nowości video pojawiające się w Mojej Szufladzie, wystarczy odwiedzić mój kanał w serwisie YouTube i kliknąć przycisk Subskrybuj. Od tej pory, jeśli niczego nie zmienialiście w ustawieniach, będziecie otrzymywać powiadomienia o nowych filmach publikowanych w Mojej Szufladzie.

A jeśli mielibyście jakieś pytania lub propozycje na kolejne filmy tego typu, dajcie proszę znać w komentarzach lub na mojego maila.

Nie zapominajcie również o polubieniu obejrzanego odcinka, zasubskrybowaniu kanału – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, oraz polecaniu go wszystkim osobom poszukującym informacji na temat technologii asystujących dostępnych w środowisku mac lub iOS.

Twój Pierwszy Kęs

Więcej informacji na temat komputerów Apple, ich dostępności i podpowiedzi jak sobie z nimi radzić na starcie, znajdziecie w zakładce:
Twój Pierwszy Kęs

4 komentarzy na temat “Prizmo OCR z VoiceOver w systemie macOS

  1. Ciekawi mnie taka kwestia, czy jak np. wykupię Prizmo na iosa to czy kiedy bym go chciała zainstalować na Macu to czy wtedy muszę płacić ponownie za aplikację czy mam go za darmo. Oczywiście mowa o jednym koncie apple id.

  2. Szczerze powiem, że nie wiem, bo w tę stronę nie kupowałem. Za to gdy mam Prizmo z Mac App Store, to mogłem na iOS pobrać Prizmo Pro Scanner + OCR. Ale to nie jest ta sama aplikacja, co bardziej znane w Polsce Prizmo Go. Np. ta pierwsza nie ma polskiego interfejsu

  3. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę zdrowych i spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona